Народжене ім'я

Джессі Елліс Лінгард

Прізвисько

Лінгард

Джессі Лінгард під час прес-конференції напередодні матчу між ФК "Мідтьілланд" і "Манчестер Юнайтед" 17 лютого 2016 року

Освіта

Лінгард пішов до Середня школа громади Вільяма Бемонта.

Менеджер

Джессі підписується з DM Football Advice International.

Джессі Лінгард -

1. Емма Хайд (2011-2016) - У період з 2011 по 2016 рік Джессі був у стосунках з Еммою Хайд. Вони разом жили в розкішній квартирі Лінгарда вартістю 500 000 фунтів стерлінгів.
  2. Єна Фрумес (2017-2018) - Джессі почав зустрічатися з актрисою та моделлю Єною Фрумес у 2017 році, після того, як вони познайомилися в 2016 році. Однак вони розлучилися в 2018 році, оскільки Джессі, як повідомляється, зраджував їй.

Підтвердження бренду

Джессі знявся в телевізійних рекламних роликах Університет Даб і Шевроле.

Він також підписав контракт на спонсорство з Adidas.

Релігія

Релігійні вірування Лінгарда не відомі.

Найвідоміший

Виступає за "Манчестер Юнайтед" у Прем'єр-лізі та за старшу збірну Англії.

Перший футбольний матч

30 листопада 2011 року Лінгард вперше виступив у матчі за «Манчестер Юнайтед» у матчі чвертьфіналу Кубка Ліги проти «Крістал Палас».

Дебют Джессі за «Лестер Сіті» відбувся 6 листопада 2012 року в матчі чемпіонату проти «Болтон Уондерерс».

Лінгард виступав за "Бірмінгем Сіті" 21 вересня 2013 року в матчі проти "Шеффілд Серенд".

Джессі вперше зіграв за округ Дербі 14 лютого 2015 року в матчі проти Редінга.

Він дебютував у складі Англії U21 у товариському матчі проти Шотландії U21 13 серпня 2013 року.

Лінгард дебютував у складі старшої збірної Англії 16 листопада 2015 року в матчі проти Франції.

Перший фільм

Лінгард ще не знімався у театральному фільмі.

Перше телешоу

Окрім власне футбольних матчів, Джессі не бачили в жодному іншому телевізійному шоу.

Персональний тренер

Режими особистого тренування та дієти Лінгарда невідомі.

Джессі Лінгард Улюблені речі

Улюблені речі Джессі невідомі.

Джессі Лінгард в дії під час матчу FA Community Shield проти Лестера Сіті 7 серпня 2016 року

Факти про Джессі Лінгарда

1. У 7 років Лінгард записався до молодіжної академії "Манчестер Юнайтед".
  2. Свій перший професійний контракт з «Манчестер Юнайтед» він підписав влітку 2011 року.
  3. 6 листопада 2012 року Джессі був відправлений на одномісячну позику до Лестер-Сіті разом з Майклом Кіном. Зрештою, його позику було продовжено до 2 січня 2013 року.
  4. 19 вересня 2013 року Лінгард приєднався до Бірмінгема Сіті в оренду.
  5. 27 лютого 2014 року Джессі був відправлений в чергову оренду в Брайтон і Хоув Альбіон.
  6. Свій перший гол за "Манчестер Юнайтед" він забив 7 листопада 2015 року, переможивши 2: 0 над "Вест Бромвіч Альбіоном".
  7. Слідкуйте за Лінгардом у Twitter, Instagram та Facebook.